Europejska edycja konferencji Content Marketing World 2021

Europejska edycja konferencji Content Marketing World 2021

Stowarzyszenie Content Marketing Polska zaprasza do udziału w europejskiej edycji konferencji Content Marketing World 2021, która odbędzie się w trybie hybrydowym w dniach 29-30 września. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Agnieszka Gajzler, prezes zarządu Stowarzyszenia Content Marketing Polska.

W ramach tegorocznej odsłony konferencji będzie można obejrzeć i wysłuchać czterech głównych prezentacji znanych i cenionych na całym świecie marketerów: Roberta Rose, Ann Handley, Andrew Davis i Jay Baer.

W internetowej części wydarzenia wezmą udział również eksperci ds. marketingu z całej Europy – w tym prezes Stowarzyszenia Content Marketing Polska – Agnieszka Gajzler. Zaproszeni goście będą omawiać kluczowe wnioski z głównych prezentacji CMWorld 2021, a także wymienią się spostrzeżeniami na temat trendów w content marketingu na rynku europejskim.

To już kolejny raz, gdy SCMP jest wyłącznym Partnerem największego eventu branżowego świata, którym od lat jest CM World. Od zeszłego roku edycja europejska wzbogaca o pogłębioną wiedzę z obszarów Europy, wśród których Niemcy i Dania są najprężniej rozwijającymi się. To przyjemność współpracować w takim gronie – mówi Agnieszka Gajzler, prezes Stowarzyszenia Content Marketing Polska.

Udział w konferencji Content Marketing World 2021 jest darmowy. Bezpłatne bilety można nabyć na stronie: https://cmworld-theeuropeanedition.eu/


Promuj biznes na łamach Komerso.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portaluRedakcja
Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...

Najnowsze artykuły

Europejska edycja konferencji Content Marketing World 2021

Send this to a friend