Eklektika

Eklektika

Jesteśmy nowoczesnym i profesjonalnym dostawcą usług językowych dla biznesu (szkolenia językowe, tłumaczenia, egzaminy językowe).
Od 2005 roku organizujemy szkolenia językowe dla firm polskich i międzynarodowych korporacji. Usługi świadczymy na terenie całej Polski – stacjonarnie w siedzibie Klienta, wyjazdowo, zdalnie oraz w formule e-learningowej. Nasze wartości: innowacyjność, profesjonalizm, skuteczność, odpowiedzialność i pasja

Specjalizujemy się w szkoleniach językowych dla branży IT i e-Biznesu.

Nasz zespół składa się z pełnych pasji lingwistów i praktyków biznesu, których łączy wspólne podejście do prowadzenia zajęć – język nie jest celem samym w sobie, ale narzędziem pozwalającym naszym Klientom w codziennej pracy i osiąganiu zawodowych sukcesów.

Co nas wyróżnia:

BIZNESOWE PODEJŚCIE. Język jest narzędziem, dzięki któremu realizują Państwo swoje zawodowe i biznesowe cele.

PEŁNE DOSTOSOWANIE ZAJĘĆ. Uczymy tego, co jest Ci naprawdę potrzebne. 

SPECJALIZACJA. Zajęcia z języka biznesowego lub branżowego

WYJĄTKOWE MATERIAŁY EDUKACYJNE . Najnowsze podręczniki, autorskie materiały oparte o prasę i blogi branżowe oraz materiały video, narzędzia wspomagające on-line.  

DOSTĘPNOŚĆ. Uczymy w całej Polsce 7 dni w tygodniu od 7.00 do 22.00.

SPRAWNA ADMINISTRACJA I PEŁNE WSPARCIE DZIAŁU HR. Identyfikacja potrzeb, plany szkoleniowe, analiza wyników, programy rozwojowe, raportowanie. Nowoczesny e-sekretariat 24/7.

BARDZO WYSOKIE OCENY UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ I ICH PRZEŁOŻONYCH. 91% Uczestników zwiększyło swobodę  w komunikacji, 89% jest zadowolonych z zakresu kursu, a 95% poleciłoby go koledze z pracy; 91% menedżerów uważa, że pracownicy znacząco podnieśli kompetencje językowe (Źródło: Badanie satysfakcji klienta, lipiec 2018r.)

Więcej informacji:

Strona www:  www.eklektika.pl

Blog językowy z poradami: https://eklektika.pl/blog/

Platforma do nauki branżowego angielskiego: www.english4ecommerce.com

Facebook: https://www.facebook.com/eklektika.business.english/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/eklektika-sp-z-o-o/

 

Następny wpis