Visa

Visa

Jesteśmy globalną firmą zajmującą się technologiami płatniczymi, która łączy konsumentów, firmy, banki i rządy w ponad 200 krajach i terytoriach zależnych na całym świecie zapewniając im możliwość posługiwania się cyfrowymi pieniędzmi.

Od początku działalności Visa w 1958 r. towarzyszy nam niezmienna wizja: oferować najlepszy sposób płacenia i przyjmowania płatności – wszędzie i każdemu, tak bezpieczne i płynnie, jak to tylko możliwe.

Dotyczy to również zakupów w internecie, gdzie co do zasady można płacić dowolnymi kartami Visa: kredytowymi, debetowymi, czy przedpłaconymi. Możesz też skorzystać z systemu Visa Checkout – gdzie dane karty podajesz tylko raz, potem tylko logujesz się do swojego konta Visa Checkout i wybierasz kartę, którą chcesz zapłacić.

Kartą możesz zapłacić z dowolnego miejsca, o dowolnej porze dnia i nocy, również w dni wolne od pracy, dzięki czemu zamówiony towar dotrze do Ciebie szybciej. Ponadto, gdyby towar lub usługa opłacone kartą nie zostały dostarczone lub były niezgodne z Twoim zamówieniem, dzięki procedurze chargeback będziesz miał możliwość odzyskania pieniędzy od sprzedawcy za pośrednictwem banku–wydawcy Twojej karty.

Kartą Visa możesz płacić w krajowych i zagranicznych sklepach internetowych. Nie musisz wyjeżdżać, by kupić to, czego potrzebujesz – wszystko jest dostępne „na jeden klik”.

Jeśli Twój bank korzysta z systemu Verified by Visa, podczas płatności kartą w internecie możesz być proszony o jej dodatkowe potwierdzenie jednorazowym kodem wysyłanym na numer Twojego telefonu komórkowego.

Sprawdź więcej na:

https://www.visa.pl

https://twitter.com/Visa

https://www.facebook.com/VisaPL/

https://www.instagram.com/visapl/