Marcowe webinary od DevaGroup

Marcowe webinary od DevaGroup

Znamy już plan marcowych webinarów od DEVA Group! W tym miesiącu eksperci dostarczą wiedzy o Google Analytics 4, a w ramach serii Pomówmy marketingu opowiedzą o optymalizacji ofert na Allegro, czynnikach jakości strony według Google czy najczęstszych błędach i nieporozumieniach na linii klient–copywriter. Sprawdź, kto wystąpi podczas najbliższych webinarów.

Webinar o Google Analytics 4

Webinar i Google Analytics 4
źródło: materiały Organizatora

Wszystko co musisz wiedzieć o Google Analytics 4 – darmowy webinar od DevaGroup będzie dostępny dla Was w wersji online już jutro, 9 marca o 12:00! Poznaj nowe i najważniejsze funkcjonalności GA4 i dowiedz się o czym warto pamiętać podczas konfiguracji tego narzędzia. W trakcie webinaru zobaczysz przykłady konkretnych raportów przydatnych w ocenie działań marketingowych. Sporą dawkę wiedzy zapewnią: Mateusz Muryjas z re:silo oraz Krzysztof Marzec i Wojciech Mikoś z DevaGroup. Nie przegap tego wydarzenia i zapisz się już dziś!

Zapisz się na webinar

Pomówmy o marketingu odc. 15

Pomówmy o marketingu odc. 15
źródło: materiały Ogranizatora

Kolejny odcinek z serii: Pomówmy o marketingu już 23 marca! Weź udział w darmowym webinarze DevaGroup, z którego dowiesz się jak pozycjonować oferty na Allegro, jak hosting wpływa na SEO oraz jak współpracować z copywriterem, aby uniknąć błędów i nieporozumień. Tym razem wystąpią: Dawid Petryniak – Junior Allegro Specialist w DevaGroup, Artur Pajkert – Head of Marketing w cyber_Folks (w formie wywiadu) i Piotr Polok – Właściciel PiotrPolok.pl, Content manager w Redelement.pl oraz autor podcastu “O reklamie w internecie”.

Zapisz się na webinar

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00. Konieczny jest jednak zapis.

KOMERSO jest patronem medialnym serii webinarów „Pomówmy o marketingu”.


Promuj biznes na łamach Komerso.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portaluRedakcja
Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...

Najnowsze artykuły

Marcowe webinary od DevaGroup

Send this to a friend