Allegro Biznes – nowa platforma e-commerce dla klientów B2B

Allegro Biznes – nowa platforma e-commerce dla klientów B2B

Polska platforma e-commerce nieustannie się rozwija. Tym razem, Allegro postanowiło utworzyć nową odnogę, a tym samym nowe źródło sprzedaży online. Dostosowane będzie zaś specjalnie do klientów B2B. 

Allegro Biznes

Allegro to jedna z popularniejszych platform e-commerce w Polsce. Jak czytamy na ich stronie na stronie giganta:

Allegro Biznes – nowa platforma e-commerce dla klientów B2B, Komerso.pl
źródło: allegro.com

Korzystając z sytuacji na rynku zakupów online, gigant polskiego e-commerce postanowił stworzyć zupełnie nową odnogę swojej działalności. Jest nią Allegro Biznes. Zgodnie z oświadczeniem, swój początek ma ona mieć w lutym tego roku. Czyli już za miesiąc. Co ciekawe, platforma będzie dotyczyła sprzedaży B2B. Zatem znajdziemy tam najróżniejsze produkty, w tym usługi IT. Dobra wiadomością dla przedsiębiorców może być również możliwość korzystania z cen hurtowych u konkretnych sprzedawców. Zmienia się również zasady udostępniania odroczonych płatności. Od teraz, proces ten będzie mógł trwać nawet 60 dni.

Jak się tam dostać?

Jeżeli dane konto na platformie jest już zarejestrowane jako konto firmowe, z dniem uruchomienia usługi, automatycznie użytkownik, bez względu na to czy jest osobą sprzedającą czy kupującą, zyska do niej dostęp. W innym przypadku, wszystko co należy zrobić, to założyć nowe konto firmowe, a w lutym cieszyć się nowymi możliwościami kupna i sprzedaży.


Promuj biznes na łamach Komerso.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portaluKarolina Żyłowska
Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Najnowsze artykuły

Allegro Biznes - nowa platforma e-commerce dla klientów B2B

Send this to a friend