CeneoLokalnie.pl z nową ofertą dla sklepów stacjonarnych i internetowych

CeneoLokalnie.pl z nową ofertą dla sklepów stacjonarnych i internetowych

Rosnąca popularność omnichannel wśród Polaków sprawiła, że Ceneo.pl odświeża swój serwis CeneoLokalnie.pl i rusza z nową ofertą dla sklepów. Projekt to również odpowiedź na rosnącą wśród klientów potrzebę szybkich i tańszych zakupów internetowych.

Serwis CeneoLokalnie.pl to nowy kierunek rozwoju najpopularniejszej porównywarki cen w Polsce. Wszystko dzięki silnemu wśród polskich konsumentów efektowi ROPO, czyli „ wyszukaj w internecie, kup w sklepie”. W przypadku samego Ceneo.pl aż 30% wszystkich wizyt w serwisie kończy się zakupem w sklepach stacjonarnych.

Nowy kanał sprzedaży dla sklepów stacjonarnych i internetowych

Pojawianie się nowych lokalnych ofert sklepów na CeneoLokalnie.pl to jedynie początek zmian jakie już wprowadzono w serwisie. Strona zmieniła swoją szatę graficzną, a właściciele zmienili też zasady współpracy ze sklepami. Publikacja ofert jest bezpłatna dla wszystkich sklepów, które chcą rozpocząć lokalną współpracę z Ceneo.pl. Jedynym kosztem jest opłata za przejście użytkownika do oferty sklepu.

Pierwsze rozmowy pokazują, że wśród naszych partnerów znajdą się zarówno duże markety, które prowadzą własne sklepy internetowe, jak również małe sklepy stacjonarne, które rozszerzyły swoją sprzedaż o internet. CeneoLokalnie.pl to szansa dla sprzedawców chcących dotrzeć do klientów ze swojej najbliższej okolicy, którzy szukają inspiracji i opinii o produktach w internecie, ale kupują produkty stacjonarnie – podkreśla Paweł Piekarski product owner Ceneo.pl.

Obecnie w serwisie CeneoLokalnie.pl użytkownicy znajdą blisko 3 mln produktów,  które można znaleźć w ponad 2 tys. sklepów stacjonarnych i punktach odbioru.

O Ceneo.pl

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce, skupiający ponad 18 000 sklepów internetowych. Codziennie ułatwia milionom użytkowników znalezienie produktów i atrakcyjnych ofert sklepowych. Dzięki mobilnej aplikacji Ceneo.pl klienci mogą nie tylko zrobić zakupy czy poznać opinie, ale również porównać ceny za pomocą skanera kodów kreskowych. Serwis umożliwia też robienie zakupów w różnych sklepach za pomocą jednego zamówienia. Z kolei sklepom oferuje możliwość zwiększenia sprzedaży oraz promocję swojej marki.

Źródło: informacja prasowa


Promuj biznes na łamach Komerso.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portaluRedakcja
Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...

Najnowsze artykuły

CeneoLokalnie.pl z nową ofertą dla sklepów stacjonarnych i internetowych

Send this to a friend