Dlaczego warto zainwestować w taśmy klejące z nadrukiem?

Dlaczego warto zainwestować w taśmy klejące z nadrukiem?

Artur partnera

Taśmy pakowe stosuje się przede wszystkim do zabezpieczenia różnego typu przesyłek. Czy warto postawić na taśmę z logo własnej firmy?

Taśmy klejące – właściwości i zastosowanie

Na rynku można z łatwością znaleźć wiele różnych rodzajów taśm samoprzylepnych. Jednym z nich są taśmy pakowe. Wykorzystuje się je do zabezpieczania, ale i znakowania różnych paczek, pudełek, kartonów oraz innych przesyłek. Tego rodzaju taśmy można zakupić w różnych wariantach – o różnej długości i różnej szerokości. Można także zamówić taśmy klejące z nadrukiem własnym, np. z logo firmy, cytatem lub grafiką, na przykład świąteczną. W tego rodzaju produkty najlepiej zaopatrywać się u sprawdzonego producenta z wieloletnim doświadczeniem. Wybierając towary takich hurtowni jak na przykład Ekspert Południe można mieć pewność co do najwyższej jakości. Bezpieczeństwo przesyłki zależy w dużej mierze od rodzaju taśmy klejącej, dlatego należy wybrać ją uważnie.

Taśma klejąca z nadrukiem – sposób na promocję firmy

Sukces danego przedsiębiorstwa zależy przede wszystkim od oferowanych produktów, ale i od wizerunku firmy oraz prowadzonych przez nią działań marketingowych. Jednym ze skutecznych narzędzi, które mają na celu promocję marki, jest stosowanie taśm z logo. Badania specjalistów wykazały, że taśma klejąca z logo firmy zamieszczona na opakowaniu pozwala utrwalić wizerunek przedsiębiorstwa w świadomości klientów. Taśma klejąca z nadrukiem to alternatywa dla wizytówek. Pełni ona zarówno funkcję promocyjną, jak i identyfikującą. Jakie produkty najlepiej wybierać?

Warto sięgać po wyjątkowo szerokie taśmy. Taki produkt wpływa na bezpieczeństwo paczki i skutecznie chroni ją przed nieautoryzowanym otwarciem, ale i pozwala umieścić dość duży napis czy logo. Wysokiej jakości taśmy klejące z nadrukiem doskonale przylegają do pudełka i są odporne na rozerwanie lub czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz czy wysokiej bądź niskie temperatury, a także woda i wilgoć. Ważna jest również jakość samego nadruku.

Najlepsza taśma klejąca z nadrukiem

Warto zwrócić uwagę na taśmę pakową z polipropylenu na bazie emulsji syntetycznego kauczuku. Posiada ona odpowiednią kleistość, jest rozciągliwa i posiada połysk, a także i dużą odporność na promieniowanie UV czy proces starzenia. Tego rodzaju produkt wypada znacznie lepiej niż taśmy akrylowe. Taśma hot-melt może być stosowana do zaklejania przesyłek metodą zarówno ręczną, jak i automatyczną (sprawdzi się w przypadku każdej maszyny). Taka taśma klejąca z nadrukiem jest również całkowicie odporna na wilgoć.

Czy warto zdecydować się na taśmę klejącą z nadrukiem?

Taśma klejąca z nadrukiem to doskonały sposób na rozpowszechnienie marki. Logo przedsiębiorstwa na różnych materiałach promocyjnych, także na taśmie zabezpieczającej przesyłki, to jedna ze strategii brand managementu. Ponadto taśmy klejące z nadrukiem można zakupić w bardzo atrakcyjnych i niskich cenach. Gruba taśma klejąca z logo na przesyłkach przyciąga uwagę i w ten sposób jest łatwo zapamiętana przez klientów, a także i przypadkowe osoby.

Artykuł partnera


Promuj biznes na łamach Komerso.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portaluNajnowsze artykuły

Dlaczego warto zainwestować w taśmy klejące z nadrukiem?

Send this to a friend