Już 19 października kolejny webinar od DevaGroup!

Już 19 października kolejny webinar od DevaGroup!

Przed nami kolejny webinar od DevaGroup! To już półmetek 4. serii „Pomówmy  o marketingu”. Podczas najbliższego spotkania zaproszeni eksperci skupią się na tematach związanych z pozycjonowaniem i danymi.

Pomówmy o marketingu – 19.10

Tym razem wiedzą podzielą się:

  • Leszek Urban, Senior SEO Specialist w DevaGroup, który pokaże proste elementy na stronie, które mogą wspomóc działania SEO – możesz wdrożyć je samodzielnie zaraz po spotkaniu!
  • Krzysztof Modrzewski, Founder & Head of Education w Witbee, który opowie o wykorzystaniu danych do podejmowania codziennych decyzji w pracy – na czym polega praca z wykorzystaniem danych w praktyce, jak dzięki danym osiągać sukces i dlaczego zaglądanie do narzędzia Google Analytics nie zawsze jest wskazane,
  • Mateusz Buczkowski, T-Shaped Marketer & Marketing Trainer, który przedstawi, jak rolki, shorty i tiktoki mogą wspierać pozycjonowani i gdzie jest ich miejsce w strategiach pozycjonerskich.

Zarejestruj się na wydarzenie za darmo, jeśli jeszcze nie bierzesz w nim udziału!  

O serii webinarów

Pomówmy o marketingu to cykl webinarów od DevaGroup, która organizowany jest już po raz czwarty. Podczas spotkań zaproszeni eksperci przedstawiają skuteczne rozwiązania, dzielą się doświadczeniami oraz wskazówkami na efektywne wykorzystanie narzędzi, które pomogą rozwinąć biznesy internetowe.

KOMERSO jest patronem medialnym całej serii webinarów. 


Promuj biznes na łamach Komerso.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portaluRedakcja
Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...

Najnowsze artykuły

Już 19 października kolejny webinar od DevaGroup!

Send this to a friend