Prowadzisz biznes e-commerce? Oszczędzaj na najkorzystniejszej wymianie walut online

Prowadzisz biznes e-commerce? Oszczędzaj na najkorzystniejszej wymianie walut online

Artykuł Partnera

Prowadzisz biznes e-commerce, taki jak np. sklep internetowy? Bardzo często handel w takiej formie nie ogranicza się wyłącznie do transakcji w złotówkach. Dotyczy to zarówno sprzedaży, jak i zakupu asortymentu. Przedsiębiorcy powinni sprawnie poruszać się w obszarze wymiany walut i korzystać z atrakcyjnych kursów. Może to przynieść oszczędności i zyski z każdej zrealizowanej transakcji. Dzięki temu Twój e-sklep zacznie przynosić wyższe dochody i zyskasz możliwość rozwoju marki.

Prowadzisz e-sklep? Na wymianie walut możesz sporo zaoszczędzić

W jaki sposób możesz oszczędzać na kursach walutowych? Śledź najlepsze kursy wymiany walut na stronie https://www.walutomat.pl/kursy-walut/. Walutomat to platforma wymiany walut, gdzie oferty składają sami użytkownicy. Dzięki temu często są one korzystniejsze od wymiany w tradycyjnym kantorze czy banku.

Im niższy kurs trafisz, tym więcej obcej waluty zdobędziesz za taką samą ilość złotówek. Jeśli do swojego e-sklepu kupujesz asortyment, płacąc w innych monetach niż PLN, realnie możesz na tym zyskać. Co więcej, w swoim biznesie e-commerce narzucasz marżę, dzięki której Twój sklep zarabia. Zakup waluty po niskiej cenie sprawi więc, że mniej wydasz na produkty, a to zwiększy Twój ostateczny zarobek na każdym sprzedanym towarze.

Korzyść z klientów płacących w innej walucie

Zaletą biznesu e-commerce jest to, że nie jest on ograniczony żadnymi barierami geograficznymi. Możesz docierać ze swoimi produktami do klientów zagranicznych, dysponujących obcymi walutami. Jeśli Twój e-sklep akceptuje płatności nimi, możesz na tym zarobić. Załóżmy, że posiadasz konto wielowalutowe, na którym lądują wpłaty od Twoich konsumentów. Ustaliłeś odpowiednią cenę za produkty, która Ci się opłaca i możesz na niej zarobić. To jednak nie koniec, bo dochód możesz jeszcze dodatkowo zwiększyć.

Wystarczy, że swoje środki w obcych walutach wymienisz w odpowiedniej chwili. Mowa oczywiście o transakcji po najkorzystniejszym kursie. W Walutomacie sam możesz złożyć ofertę lub przyjąć propozycję innego użytkownika, która Ci się opłaca. Dzięki temu na każdym produkcie zarobisz jeszcze więcej, zwiększając dochody firmy. Co więcej, na tej platformie możesz ustawić alerty, które poinformują Cię o pojawieniu się propozycji spełniających Twoje wymagania. Nie przegapisz najlepszych kursów i zawsze będziesz trzymał rękę na pulsie. Serwis działa też na urządzeniach mobilnych, więc zadbasz o rozkwit e-biznesu z dowolnego miejsca na Ziemi.

Walutomat API doskonały dla biznesu

Atrakcyjną propozycją dla przedsiębiorców działających online w branży e-commerce jest Walutomat API. Zintegruj z nim swój system, a wymiana walut stanie się jeszcze łatwiejsza i w pełni bezpieczna. Jakie korzyści może przynieść Ci takie rozwiązanie? Przede wszystkim umożliwi Ci wymianę walut w czasie rzeczywistym po najkorzystniejszych kursach. Oprócz tego transfery do większości polskich banków są zupełnie darmowe, a zagraniczne przelewy SWIFT oferowane w konkurencyjnych cenach. Atrakcyjnym rozwiązaniem są najnowocześniejsze przelewy SEPA Instant, dzięki którym transakcje do europejskich odbiorców docierają praktycznie od razu.

Walutomat API to gwarancja bezpieczeństwa dla Twojego biznesu e-commerce. Operator serwisu, Currency One, dysponuje licencją Komisji Nadzoru Finansowego, zezwalającą na świadczenie usług płatniczych. Ponadto wszystko chronione jest procedurami AML, certyfikatem SSL oraz niezależnymi loginami i hasłami. Z tym rozwiązaniem możesz być pewien, że Twoje środki są bezpieczne.

Artykuł Partnera


Promuj biznes na łamach Komerso.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portaluPartner
Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...

Najnowsze artykuły

Prowadzisz biznes e-commerce? Oszczędzaj na najkorzystniejszej wymianie walut online

Send this to a friend