Kto otrzyma tytuł “Osobowość Polskiej Gospodarki Cyfrowej”? Znamy nominowanych

Kto otrzyma tytuł “Osobowość Polskiej Gospodarki Cyfrowej”? Znamy nominowanych

Przedstawiamy nominowanych w III edycji Konkursu Izby Gospodarki Elektronicznej „Osobowość Polskiej Gospodarki Cyfrowej”, który towarzyszy konkursowi „e-Commerce Polska awards”.

W ubiegłym roku, tytuł „Osobowość polskiej gospodarki cyfrowej” otrzymał Pan Przemysław Budkowski, prezes Allegro. Z kolei laureatem „Osobowości polskiej regionalnej gospodarki cyfrowej” został Pan Piotr Kuczera, prezydent Rybnika. W III edycji konkursu wyłoniony zostanie jeden laureat.

Lista nominowanych

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Nominowanych w III edycji Konkursu „Osobowość Polskiej Gospodarki Cyfrowej”, którego organizatorem jest Izba Gospodarki Elektronicznej. Laureata poznamy podczas uroczystej gali 9 października, która odbędzie się przy ul. Mysia 3 w Warszawie.

A oto lista Nominowanych w kolejności alfabetycznej:

  • Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.pl S.A.,
  • Cezary Stypułkowski, prezes mBanku,
  • Róża Thun, posłanka do Parlamentu Europejskiego

Jurorami konkursu byli przedstawiciele Rady Izby Gospodarki Elektronicznej.

Osoby zgłoszone w tegorocznym konkursie Osobowość Polskiej Gospodarki Cyfrowej stanowią doskonałą wizytówkę branży e-commerce. Mamy tutaj wieloletnich „działaczy”, pomysłodawców i fundatorów nowatorskich usług, jak również kadrę zarządzającą dużych firm. Każda z tych osób ogromnie przyczyniła się do rozwoju branży, nie tylko w sensie ekonomicznym, ale również w sensie medialnym i społecznym. Osobiście najbliżej mi do tych, którzy reprezentują „twarde” umiejętności, a więc pochodzą z branży finansowej i IT, ale chylę czoła przed dokonaniami wszystkich kandydatów. Życzę im powodzenia w konkursie, a przede wszystkim dalszych, równie owocnych działań – podkreśla Cezary Zbierzchowski, członek Rady Nadzorczej e-Izby oraz Juror Konkursu.

Wytyczne konkursu „Osobowość Polskiej Gospodarki Cyfrowej”

Uczestnikiem konkursu mogła być każda osoba fizyczna, działająca w branży gospodarki cyfrowej, nie wyłączając osób działających w administracji publicznej. Zgłoszenia uczestników do konkursu można było przesyłać do 10 września 2018 r. Były one oceniane przez Jury składające się z Członków Rady Izby Gospodarki Elektronicznej. Ocena zgłoszeń dokonywana była w skali od 1 do 5, gdzie 5 oznacza najwyższą liczbę punktów. Laureatem zostanie ten spośród Uczestników, który uzyskał największą łączną liczbę punktów. W przypadku uzyskania przez Uczestników równej łącznej liczby punktów, o wyborze Laureata decydował Przewodniczący Jury.


Promuj biznes na łamach Komerso.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portaluRedakcja
Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...

Najnowsze artykuły

Kto otrzyma tytuł "Osobowość Polskiej Gospodarki Cyfrowej"? Znamy nominowanych

Send this to a friend