Wakacyjne webinary o GA4 z DevaGroup

Wakacyjne webinary o GA4 z DevaGroup

1 lipca to rewolucyjny dzień w świecie marketingu internetowego – Universal Analytics przestał działać, a specjaliści zaczęli od tego dnia korzystać wyłącznie z Google Analytics 4. Przygotowania do tej zmiany trwały od wielu miesięcy, ale praca z GA4 wciąż może być łatwiejsza. Przekonaj się o tym i weź udział w darmowym webinarze, podczas którego eksperci podzielą się swoją wiedzą. 

Webinary organizowane przez DevaGroup nieprzerwanie cieszą się dobrymi opiniami w środowisku ze względu na wysoki poziom merytoryczny oraz brak sprzedażowego charakteru. Podążając za zmianami w branży, edukują na najważniejsze i najbardziej aktualne tematy, a w te wakacje bez wątpienia należy do nich Google Analytics 4. 

Wakacyjna seria webinarów składa się z dwóch dni szkoleń.

20.07

wakacyjny webinar o GA4
źródło: materiały Ogranizatora

20 lipca uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę o praktycznych sposobach na to, jak Google Analytics 4 może poprawić wyniki w sklepie internetowym (prowadzący: Paweł Seruga, DevaGroup) oraz jak ułatwić sobie pracę z raportami w GA4 (prowadzący: Bartłomiej Kaczmarczyk, sssem.ninja). Webinar startuje o godzinie 12:00.  

10.08

wakacyjny webinar o GA4
źródło: materiały Organizatora

10 sierpnia to dzień bardziej zaawansowanych tematów – analizy kampanii Google Ads za pomocą Google Analytics 4 (prowadzący: Przemysław Biegacz, DevaGroup) i problemów z danymi oraz jak sobie z nimi radzić (prowadzący: Damian Rams). Webinar startuje o godzinie 12:00.  

Wszyscy prelegenci są praktykami z wieloletnim doświadczeniem w różnych branżach, a Google Analytics 4 nie ma przed nimi tajemnic. Skorzystaj z ich wiedzy za darmo i dołącz do webinaru, aby poradzić sobie ze zmianami wprowadzonymi przez technologicznego giganta. 

Oba webinary są bezpłatne. Więcej informacji i zapisy: https://dva.pl/wakacyjne-webinary-GA4 

KOMERSO jest patronem medialnym wydarzeń.


Promuj biznes na łamach Komerso.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portaluRedakcja
Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...

Najnowsze artykuły

Wakacyjne webinary o GA4 z DevaGroup

Send this to a friend