Co w księgowości zmieniła pandemia? Zapraszamy na bezpłatny webinar! 

Co w księgowości zmieniła pandemia? Zapraszamy na bezpłatny webinar! 

Rewolucja technologiczna i praca zdalna stały się codziennością wraz z rozpoczęciem epidemii koronawirusa. O tym, co w księgowości zmieniło się na dobre, na zaproszenie Business Centre Club oraz ContentHouse, podczas webinaru „Cyfryzacja danych w księgowości”, opowiedzą twórcy systemu enova365. 

Technologiczna rewolucja oraz wymuszona elastyczność wymiaru i miejsca wykonywania pracy wpływają coraz mocniej na rzeczywistość biznesową w wielu branżach. Zmiany wymusiły nie tylko nową kulturę pracy, ale też przepisy regulujące rzeczywistość wielu przedsiębiorców. Te z kolei wyegzekwowały wprowadzenie korekt w wewnętrznych procedurach i kodeksach. Dynamika wydarzeń ostatnich miesięcy nie pozwala na obojętność zarządzających firmami. Rygor dostosowania się do nowego prawa nastąpił bez wyraźnego vacatio legis. Dał jednak szansę na usprawnienie wielu procesów, związanych z obszarem księgowości.  

Cyfryzacja danych w księgowości

Podczas webinaru, organizowanego w ramach cyklu Cyfrowa Firma, eksperci enova365, tworzący system ERP, opowiedzą o tym, jakie są nowe modele pracy księgowego. Zdradzą, dlaczego warto podchodzić systemowo do zarządzania procesami i czym jest DMS oraz Workflow. Powiedzą także, jak technologia może przyspieszyć pracę firmy i jak patrzeć na nowe podejście do analityki.  

Bezpłatny webinar Cyfryzacja danych w księgowości, organizowany przez klub przedsiębiorców Business Centre Club oraz agencję ContentHouse, odbędzie się 10 lipca o godzinie 10:00.   

Rejestracja dostępna pod tym linkiem

Co w księgowości zmieniła pandemia? Zapraszamy na bezpłatny webinar! , Komerso.pl
źródło: materiały prasowe

O Cyfrowej Firmie

Cyfrowa Firma to cykl spotkań ze specjalistami, dla których środowisko cyfrowe jest środowiskiem naturalnej obecności biznesu, jest szansą na zdobycie elitarnej wiedzy gotowej do zastosowania w przedsiębiorstwach. A wszystko to, by dotrzymać kroku konkurencji. Lub zdecydowanie wysunąć się na czoło peletonu.

Cyfryzacja biznesu to proces złożony, a tym samym trudny do efektywnego przeprowadzenia w „niecyfrowej” organizacji.Z reguły wiąże się z wymyślaniem całego segmentu działalności na nowo, by pasował on do panujących w Internecie reguł gry. To jednak nieuniknione w naszych czasach, gdy w sieci nie tylko prowadzone są działania marketingowe czy sprzedażowe, ale oferuje ona również liczne narzędzia dla działów HR, księgowości czy osób odpowiedzialnych za gromadzenie, przetwarzanie i przepływ informacji w przedsiębiorstwie.

W oczekiwaniu na spotkanie pobierz darmowy E-BOOK, z którego dowiesz się jak sprostać wymaganiom ustawodawcy, Klientów i pracowników.


Promuj biznes na łamach Komerso.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portaluRedakcja
Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...

Najnowsze artykuły

Co w księgowości zmieniła pandemia? Zapraszamy na bezpłatny webinar! 

Send this to a friend