Przelewy24: Doładowanie moBILET jeszcze szybsze dzięki usłudze OneClick w aplikacji mobilnej

Przelewy24: Doładowanie moBILET jeszcze szybsze dzięki usłudze OneClick w aplikacji mobilnej

Urządzenia mobilne towarzyszą konsumentom niemal na każdym kroku w codziennych czynnościach. Z raportu „E-commerce w Polsce 2015” przygotowanym przez Gemius wynika, aż 37% kupujących przez Internet deklaruje korzystanie ze smartfona, a 24% z tabletu. Trend potwierdza badanie mShopper, które wskazuje, że osoby, które kupują już mobilnie zapowiadają utrzymanie lub wzrost swoich wydatków (80%). Co więcej wynik ten stanowi dwukrotny wzrost względem podobnej deklaracji w roku ubiegłym. Jednoznacznie wskazuje to kierunek w zakupach internetowych, którego pominięcie stanowiłoby poważne niedopatrzenie zarówno po stronie sprzedawców, jak i operatorów płatności.

Doładuj konto jednym kliknięciem

Rozwój m-commerce, oprócz migracji handlu do sieci, niesie za sobą jeszcze inną konsekwencję – popularyzację płatności kartami. Na zapotrzebowanie klientów świetnie odpowiedział moBILET. We współpracy z operatorem Przelewy24, umożliwił realizację płatności natychmiastowych zarówno przelewem bankowym, jak i wspomnianą kartą kredytową w modelu OneClick. „Oznacza to w praktyce możliwość doładowania konta moBILET jednym kliknięciem i, co ważne, bez konieczności zakładania konta w systemie operatora płatności. Jednorazowe wpisanie danych karty płatniczej zagwarantuje brak konieczności uzupełniania ich ponownie przy każdym kolejnym doładowaniu. Zarówno z poziomu aplikacji mobilnej, jak i strony www. Wygodny zakup biletu komunikacji miejskiej lub opłaty parkingowej teraz odbywać się będzie bezpośrednio, jednym kliknięciem” – tłumaczy Jacek Kinecki, Dyrektor Ecommerce Przelewy24.

Cytując wypowiedź Managera projektu w moBILET Michał Wojtczaka: „Głównym powodem wdrożenia modelu płatności OneClick w aplikacji moBILET, jest zapewnienie naszym Użytkownikom szybkiej, ale przede wszystkim bezpiecznej i pewnej formy płatności za bilety komunikacji miejskiej oraz wnoszenia opłat za parkowanie. Zaobserwowaliśmy, iż coraz więcej Użytkowników korzysta z doładowań konta e-portmonetki moBILET z wykorzystaniem kart płatniczych i dlatego postanowiliśmy ograniczyć konieczność wielokrotnego wpisywania danych karty płatniczej podczas doładowań. Dzięki temu Użytkownik jednorazowo weryfikuje kartę, by w przyszłości skrócić zakup do jednego kliknięcia.”

We współpracy z Przelewy24, moBILET zadbał o komfort użytkowników aplikacji, priorytetowo traktując jej funkcjonalność i wdrażając nowoczesne metody płatności. „Dla serwisu Przelewy24 uproszczenie i optymalizacja procesu transakcyjnego w środowisku e-commerce i m-commerce to dziś najistotniejszy element. Wkrótce umożliwimy naszym partnerom i ich Klientom kolejne rewolucyjne rozwiązania płatnicze maksymalnie upraszające proces zakupowy.” – dodaje Jacek Kinecki.


Promuj biznes na łamach Komerso.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portaluPrzemek Kubera - Deva Group
W Deva Group od lutego 2016 roku. Project Manager odpowiedzialny za rozwój branżowego portalu e-commerce - Komerso.pl. W ramach zamiłowań użycza głosu i zgłębia tajniki kulturoznawstwa w zakresie nowych mediów.
Więcej artykułów tego autora
Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...

Najnowsze artykuły

Przelewy24: Doładowanie moBILET jeszcze szybsze dzięki usłudze OneClick w aplikacji mobilnej

Send this to a friend