(Z)mierz się z content marketingiem – IV edycja Akademia Marketingu już w grudniu!

(Z)mierz się z content marketingiem  – IV edycja Akademia Marketingu już w grudniu!

Ceniona przez specjalistów, jako jedna z najbardziej merytorycznych w kraju. Podejmująca aktualną tematykę, która wspiera praktyczne działania marketerów. Gotowa, by kompleksowo odpowiedzieć na pytanie – jak mierzyć efekty działań content marketingowych? Kolejna Akademia Marketingu już 4 i 5 grudnia w Krakowie!

IV edycja Akademii Marketingu

Akademia Marketingu znów zagości w stolicy Małopolski. Zaledwie kilka kilometrów od historycznego centrum, w Krakowskim Parku Technologicznym, spotkają się najlepsi profesjonaliści content marketingu z całego kraju. Podczas wypełnionych wiedzą dwóch dni wydarzenia, prelegenci podejmą tematykę związaną z jedną z najtrudniejszych kwestii, z którą mierzy się branża – mierzeniem efektywności prowadzonych działań. Zaproszeni specjaliści poruszą tematy związane z wykorzystaniem VR i AR w content marketingu, UX, analityką, strategią, aspektami prawnymi, marketing automation, SEO, chatbotami czy współpracą z influencerami.

Odpowiedź na potrzeby uczestników

Po trzech edycjach, w odpowiedzi na oczekiwania uczestników, zmienia się formuła dwudniowego wydarzenia. Pierwszego, uczestnicy wysłuchają inspirujące prelekcje i case study, przygotowane przez renomowanych praktyków. O marketing automation opowie Katarzyna Mika z Semahead, w świat botów wprowadzi Michał Bednarczyk z ContentHouse, a o tym, jak wejść na rosnący rynek podcastów powie Karol Stryja ze Storia by Abstra. W świat wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości uczestników zabierze Grzegorz Tkaczyk z New Amsterdam.

(Z)mierz się z content marketingiem  – IV edycja Akademia Marketingu już w grudniu!, Komerso.pl
źródło: akademiamarketingu.edu.pl

Drugi dzień wydarzenia poświęcony zaś zostanie na praktyczne warsztaty, w ramach których każdy z uczestników będzie mógł samemu wybrać dwa z ośmiu, dwugodzinnych zajęć prowadzonych przez praktyków. Przedstawiciele Deva Group pokażą jak content marketing podnosi efekty SEO, Mike Korba z User.com udowodnią, że content marketing i marketing automation to dobra synergia, a to jak tworzyć boty i sprawdzać ich efektywność pokaże Mariusz Pełechaty z KodaBots. O analityce content marketingu opowie z kolei Mateusz Muryjas z Analitycznego IT, a prelekcje o tym, jakie treści wspierają biznes o różnej skali wygłoszą Grzegorz Miłkowski i Gabriela Wolak z ContentHouse.

Przerwę między dawkami wiedzy wypełnią sesje networkingowe, a także legendarne już after party, w jednym z krakowskich klubów. Zamknięta impreza będzie nie tylko okazją do spróbowania dedykowanych wydarzeniu doskonałych browarów spod znaku ContentBeer, ale przede wszystkim, do branżowej integracji, zawierania nowych kontaktów i bezpośredniej wymiany wiedzy.

Co na to organizatorzy?

“Zawsze największą wartością jest merytoryka. Poprzednie edycje Akademii Marketingu cechowały się wysokim poziomem wiedzy i specjalizacji podejmowanej tematyki. Uczestnicy cenią sobie poziom, który dotyka wyłącznie zawansowanych zagadnień w tematyce marketingu treści. Nie inaczej będzie w tym roku” – zapowiada Grzegorz Miłkowski, CEO organizującej wydarzenie agencji ContentHouse.

(Z)mierz się z content marketingiem  – IV edycja Akademia Marketingu już w grudniu!, Komerso.pl
źródło: akademiamarketingu.edu.pl

IV edycja Akademii Marketingu odbędzie się już 4 i 5 grudnia w Krakowskim Parku Technologicznym. Wkrótce poznamy też pełen program konferencji i towarzyszących mu wydarzeń. Organizatorem Akademii Marketingu jest agencja ContentHouse, a patronatem medialnym wydarzenie objął między innymi portal Social Press oraz redakcja magazynu Media & Marketing Polska.

Jeżeli jesteś zainteresowany, już teraz kup bilet na stronie: akademiamarketingu.edu.pl.

KOMERSO jest patronem medialnym wydarzenia.


Promuj biznes na łamach Komerso.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portaluRedakcja
Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...

Najnowsze artykuły

(Z)mierz się z content marketingiem – IV edycja Akademia Marketingu już w grudniu!

Send this to a friend