Już ponad 100 tysięcy osób kupiło usługę Allegro Smart!

Już ponad 100 tysięcy osób kupiło usługę Allegro Smart!

Zaledwie w tydzień od startu usługi ponad 100 tys. osób zaczęło korzystać z Allegro Smart!, aby cieszyć się bezpłatną i wygodną wysyłką. Klienci z wykorzystaniem tej usługi kupili w tym czasie ponad 850 tys. produktów.

To potwierdza, że ​​polscy klienci świetnie liczą i widzą oszczędności, jakie zapewnia im Allegro Smart! – mówi Francois Nuyts, prezes Allegro. – Trafiliśmy w sedno, spełniając ich oczekiwania dotyczące oszczędności czasu i pieniędzy, oferując wygodne i bezpłatne dostawy. Codziennie od 10 do 15 tysięcy nowych klientów zaczyna korzystać z Allegro Smart! a to dopiero początek. Równolegle z dołączaniem coraz większej liczby konsumentów, coraz więcej sprzedawców bierze udział w programie. W pierwszym tygodniu sprzedający dodali blisko 4 miliony nowych ofert, aby dołączyć do 34 milionów ofert dostępnych przez Allegro Smart! – dodaje Francois Nuyts.

Najpopularniejsze kategorie

Klienci Allegro Smart! w pierwszym tygodniu działania programu najchętniej kupowali przedmioty codziennego użytku z popularnych kategorii, jak dom i ogród, zdrowie, uroda, żywność. Podobną popularnością cieszyła się elektronika, a za nią produkty dla dzieci, książki i multimedia, części samochodowe oraz moda.

Klienci doceniają również Smart! Okazje, czyli oferty przygotowane specjalnie dla Allegro Smart! z dużymi rabatami sięgającymi nawet do 50%. Część z tych ofert została wyprzedana w bardzo krótkim czasie –  oferty są stale uzupełniane.

Bardzo się cieszę, że Allegro Smart! zyskuje na popularności w tak krótkim czasie – mówi Francois Nuyts. – Naszą misją jest ułatwienie życia Polakom i uczynienie zakupów przyjemniejszymi. Jestem przekonany, że Polacy doceniają szeroki wybór, niskie ceny i wygodę dostaw – dodaje Francois Nuyts.

Co daje nam Allegro Smart

Allegro Smart! to uruchomiona 27 sierpnia 2018 r. usługa, zapewniająca darmową dostawę i zwrot zakupów na Allegro dla nawet 365 przesyłek za jedyne 49 złotych na rok. Dostawy realizowane są do paczkomatów, punktów odbioru lub za pomocą listów poleconych. Dostępna jest także wersja półroczna, kosztująca 39 zł.

Koszt całej usługi zwraca się już po 6-7 dostawach. Sprawia to, że Allegro Smart! to obowiązkowy pakiet dla wszystkich świadomych konsumentów, którzy szukają na co dzień wygodnych i optymalnych kosztowo rozwiązań. Dla wielu klientów istotna jest właśnie wygoda korzystania z punktów odbioru i paczkomatów, które są zlokalizowane w dogodnych miejscach i które są dostępne o różnych porach.

Dodatkowe korzyści

Allegro Smart! oprócz bezpłatnych zwrotów oferuje inne dodatkowe korzyści, jak specjalne oferty w strefie Smart! Okazje, dostępne tylko dla klientów Allegro Smart! oraz dodatkowe Monety, dzięki którym zakupy na Allegro są jeszcze tańsze.

Allegro Smart! obejmuje zakupy już od 40 złotych od jednego sprzedawcy. Dzięki temu pakiet można wykorzystać do większości zakupów np. odzieży, kosmetyków, zabawek, książek, karmy dla zwierząt, akcesoriów ogrodowych czy samochodowych, nie wspominając o małym AGD czy elektronice. Usługa zawiera 30-dniowy darmowy okres próbny.

Tysiące punktów odbioru

Paczki z zakupami z Allegro będą dostarczane do sieci skupiającej ponad 15 tysięcy punktów: paczkomatów InPost, oddziałów Poczty Polskiej, kiosków RUCH, stacji Orlen, lokalnych sklepów Żabka i Freshmarket. Usługa obejmuje także zakupy na Allegro dostarczane listami poleconymi Poczty Polskiej.

Klienci, którzy kupią pakiet Allegro Smart!, mogą już na starcie wybierać spośród ok. 34 milionów ofert dostępnych w serwisie. Liczba ofert dostępnych w Allegro Smart! będzie wzrastać, kiedy kolejni sprzedawcy z Allegro dodadzą do swoich ofert metody dostawy objęte programem Allegro Smart!

Źródło: informacja prasowa


Promuj biznes na łamach Komerso.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portaluRedakcja
Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...

Najnowsze artykuły

Już ponad 100 tysięcy osób kupiło usługę Allegro Smart!

Send this to a friend