Już 5 marca targi i konferencja e-Trade Show 2020

Już 5 marca targi i konferencja e-Trade Show 2020

Już 5 marca 2020, w prestiżowej części PGE Narodowego – Business Club, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla branży e-commerce – targi oraz konferencja e-Trade Show 2020. 

Dowiedz się czego potrzebuje Twój eBiznes, jak wyróżnić sklep internetowy w tłumie, jak sprzedawać za granicę przez internet?

Tegoroczne targi eTrade Showto już druga edycja targów dla branży e- handlu. 100 sprawdzonych rozwiązań dla Twojego sklepu internetowego, wyjątkowa konferencja prowadzona przez najlepszych mówców i specjalistów w Polsce, strefa ekspertów poświęcona branży IT i blogom, dedykowane spotkania biznesowe business matching oraz moderowany networking w strefach stworzonych przez Google oraz inPost. Wszystko w jeden dzień, w części Business Club PGE Narodowego w Warszawie.

Co czeka odwiedzających?

Konferencja edukacyjna

Jednocześnie na trzech scenach pro, lite oraz gold, wystąpi aż 26 ekspertów branży e- handlu przeprowadzając nas przez cały Customer Journey.  Podzielą się swoją wiedzą na tematy z zakresu reklamy w e-commerce, czynnikach sukcesu e- handlu, integracji sprzedaży stacjonarnej z internetową, kierunku e-commerce czy jak się bronić przed fałszywymi kliknięciami i konwersjami. Poznaj nowe sposoby kontaktowania się z klientami dzięki wykorzystaniu połączonych danych i zaawansowanej personalizacji do budowy osobistych kontaktów marketingowych. Na nowo zdefiniuj swoją rolę i osiągaj sukcesy w gospodarce ukierunkowanej na doświadczenia. Ucz się od najlepszych. Wśród prelegentów wystąpi Rafał Brzoska– prezes grupy INPOST oraz Paweł Bilczyński ekspert i trener z Google Internetowe Rewolucje w Eksporcie. Google Internetowe Rewolucje jest partnerem merytorycznym konferencji.

Strefa wystawiennicza

To przestrzeń, gdzie swoje rozwiązania zaprezentują wiodące marki z branży e-commerce. Poznamy rozwiązania dla sklepów internetowych takie jak: narzędzia do generowania sprzedaży, agencje SEO/SEM, platformy dla e-sklepów, e-logistykę, obsługę klienta w online czy formy e-płatności. Wśród wystawców pojawią się największe firmy w branży handlu elektronicznego m.in. Amazon, FedEx, InPost, ING iMoje, Twisto,  Gonito, Delante, Shoper, Furgonetka, Kru.pl, Vuel, zaufane.pl, RedCart czy Raben Group.

Strefa ekspertów

Dedykowana strefa dla branży IT i blogów, gdzie specjaliści branży będą doradzać w zakresie systemów automatyzacji sprzedaży w omnichannel, implementowaniu koszyków oraz programowania.

Business Matching

Dedykowane 15 minutowe spotkania biznesowe. Ciesząca się zainteresowaniem forma bezpośrednich, konkretnych spotkań umawianych za pomocą targowej aplikacji mobilnej.

Już 5 marca targi i konferencja e-Trade Show 2020, Komerso.pl
źródło: materiały od organizatora

Dla kogo jest to wydarzenie?

Targi eTrade Show 2020 to wydarzenie dla aktualnych liderów e-biznesu, cała masa inspiracji, trendów i nowości dla tych którzy chcą poszerzać swoje sieci klientów online, rozwijać markę oraz swoją wiedzę o e-commerce. Dołącz do nas. Program i bilety są dostępne na eTradeShow.pl 

7 godzin, 100 rozwiązań dla e-commerce, 3 sceny konferencji, 26 prelegentów. Unikatowe wydarzenia towarzyszące, prestiżowa lokalizacja.

KOMERSO jest patronem medialnym wydarzenia.


Promuj biznes na łamach Komerso.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portaluRedakcja
Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...

Najnowsze artykuły

Już 5 marca targi i konferencja e-Trade Show 2020

Send this to a friend