Zautomatyzuj pomysłowość – najlepsze generatory nazw, tytułów i domen

Zautomatyzuj pomysłowość – najlepsze generatory nazw, tytułów i domen

Wymyślenie nazwy usługi czy chwytliwego tytułu artykuły bywa nie lada wyzwaniem. A co, gdyby udało się ten proces nieco zautomatyzować?

Różnego rodzaju generatory świetnie sprawdzają się przy braku weny. Pomogą stworzyć nazwę firmy, usługi, produktu, wymyślą domenę i podrzucą pomysły na content marketing. Który generator wybrać? Oto kilka propozycji.

Namelix

Namelix to intuicyjne i przyjemne dla oka narzędzie, które wyręczy Cię w wymyślaniu nazwy dla swojej firmy lub produktu. Wystarczy, że podasz mu kluczowe słowa i zaznaczysz odpowiednie opcje, a on zrobi resztę za Ciebie. Aby w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom użytkowników, Namelix oferuje możliwość zawarcia lub pominięcia słów kluczowych, wybrania rozszerzenia domeny i sprawdzenia jej dostępności oraz ceny.

zautomatyzuj pomysłowość, Namelix
źródło: Namelix

Shopify Business Name Generator

Inaczej działa Business Name Generator. Jest wyjątkowo pomocny zwłaszcza wtedy, gdy chcesz założyć swój sklep w Shopify, bo po wygenerowaniu i wybraniu nazwy, możesz zrobić to w dosłownie 3 krokach. Samo tworzenie nazw jest banalne: podajesz wyraz i dostajesz listę propozycji, które go zawierają.

zautomatyzuj pomysłowość, Shopify company name generator
źródło: Shopify Company Name Generator

 

Panabee

Panabee jest prostą w użyciu aplikacją, która ułatwi Ci znalezienie najlepszego adresu www dla firmy. Jedyne, co musisz zrobić, to podać jej nazwę. W odpowiedzi otrzymasz listę opcji z wyjaśnieniem, jak zostały stworzone (np. przez połączenie końcówek wyrazów) oraz informacją o dostępności i cenie domeny.

panabee, zautomatyzuj pomysłowość
źródło: Panabee

Naminum

Naminum jest podobne do Panabee, jednak różni się estetyką, przez co może bardziej spodobać się osobom preferującym minimalistyczny design. Warianty domen są tworzone przez dodawanie fraz przed lub po wskazanym wyrazie. Można też zaznaczyć kraj, w jakim ma być używana oraz sprawdzić jej cenę i dostępność.

naminum, zautomatyzuj pomysłowość
źródło: Naminum

Content Idea Generator

Jeśli nie masz pomysłu, o czym powinieneś napisać na firmowym blogu, możesz łatwo znaleźć inspirację dzięki temu generatorowi. Po podaniu ogólnego tematu dostaniesz propozycję tytułu wpisu i, czasami, sugestię jego struktury (np. 5 sposobów na odzyskanie porzuconych koszyków). Każdy element opatrzony jest uzasadnieniem jego użycia.

Zautomatyzuj pomysłowość – najlepsze generatory nazw, tytułów i domen, Komerso.pl
źródło: Content Idea Generator

Blog Title Generator

Blog Title Generator daje nieco więcej możliwości niż wcześniejsze narzędzie. Po pierwsze, możesz określić rodzaj podanego słowa, aby otrzymać bardziej precyzyjne wyniki. Do wyboru masz m.in. wydarzenie, markę, produkt, branżę czy miejsce. Po drugie, za jednym razem dostajesz kilka pomysłów, a ich całkowita liczba może być naprawdę imponująca

blog title generator,
źródło: Blog Title Generator

Brak pomysłów to nic złego – choć bywa frustrujący, zdarza się każdemu i trzeba nauczyć się sobie z nim radzić. Czasami warto skorzystać z pomocy technologii i różnych narzędzi, których zadaniem jest wspieranie kreatywności – takich, jak wymienione na naszej liście. Jesteśmy przekonani, że dzięki nim uda Ci się zapomnieć, czym jest brak inspiracji!

 


Promuj biznes na łamach Komerso.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portaluIwona Karczmarczyk
Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...

Najnowsze artykuły

Zautomatyzuj pomysłowość – najlepsze generatory nazw, tytułów i domen

Send this to a friend